Протекон таблетки п/о № 60

492,00 ₴
В наявності
SKU
100957
Производитель: Synmedic Индия

Заказ по телефону: +38 (063) 521 85 04

Протекон (Protechon)
основні фізико-хімічні властивості: таблетки жовтого кольору, овальної форми,двоопуклі, з рискою з одного боку, вкриті оболонкою
склад: 1 таблетка містить глюкозаміну сульфату 500 мг, хондроїтину сульфату400 мгдопоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксидколоїдний, тальк, натрію кроскармелоза, натрію крохмальгліколят, гіпромелоза,макроголи (PEG-6000), титану діоксид, тартразин, етилцелюлоза.
Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.
Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюванняхопорно-рухового апарату. Код АТС M09AX02.
Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Глюкозамін стимулюєрегенерацію хрящової тканини. Поповнює ендогенний дефіцит глюкозаміну. Береучасть у біосинтезі протеогліканів і гіалуронової кислоти, стимулює утворенняхондроїтинсірчаної кислоти, нормалізує відкладення кальцію у кістковій тканині,гальмує прогресування дегенеративних процесів у суглобах, сприяє відновленнюсуглобних функцій і зникненню больового синдрому.Хондроїтину сульфат справвляє хондропротекторну дію, стимулюєрегенерацію хрящової тканини, справляє протизапальну, аналгезуючу дію.Хондроїтину сульфат, який впливає на фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовійтканині, є високомолекулярним мукополісахаридом (м. м. 20 000-30 000). Препаратуповільнює резорбцію кісткової тканини і знижує втрати кальцію, уповільнюєпроцеси дегенерації хрящової тканини. Перешкоджає стиску сполучної тканини івідіграє роль своєрідного змащення суглобних поверхонь, нормалізує виробленнясуглобної рідини.Фармакокінетика.Близько 90 % глюкозаміну, який надійшов доорганізму пероральним шляхом, у вигляді солі глюкозаміну всмоктується з тонкоїкишки і звідти через портальний кровообіг надходить до печінки. Вагома частинаглюкозаміну, що всмоктується, метаболізується в печінці. Глюкозамін включений уметаболічний шлях вироблення глікозаміноглікану. Глікозаміноглікани іпротеоглікани є часткою складної матриці, яка складає хрящ. Хрящ забезпечуєамортизацію у з&rsquoєднаннях. При остеоартритах хрящ починає ламатися, і натомістьвиникає наріст на кістці, що призводить до болю і запалення. Глюкозамінстимулює вироблення протеогліканів і збільшує поглинання сульфату суглобнимхрящем. Глюкозамін майже повністю всмоктується, але його біодоступність припероральному способі введення становить 26 %.Глюкозамін виводиться головним чином нирками, хоча незначна частина(та, що не всмокталася) &ndash із сечею. Деяка його частина при обміні речовинперетворюється на вуглекислий газ і виділяється через легені.Хондроїтин, глікозаміноглікан, - це велика молекула, тому йогобіодоступність при пероральному способі введення становить 12,5 %. Протедослідження показують, що всмоктується 70 % речовини. Це пов&rsquoязано з тим, щопродукти метаболізму хондроїтину більш активно всмоктуються ушлунково-кишковому тракті. Сmax досягається за 3-4 год, час йогопіврозпаду &ndash 5-10 год, і він кумулюється у синовіальній рідині та у хрящі.Виводиться в основному нирками протягом 24 год.
Показання для застосування. Протекон показаний при больових синдромахпри остеоартритах та ревматоїдних артритах.
Спосіб застосування та дози. Звичайнадоза для дорослих становитьодну таблетку тричі на день протягом трьох місяців або відповідно перебігузахвлрювання. За потреби можна приймати разом з аналгетиками.
Побічна дія. Всі компоненти препарату взагалі переносяться добре.Побічні ефекти можуть полягати у шлунково-кишкових болях помірної або середньоїтяжкості, метеоризмі, діареї або запорі, нудоті. Можливі алергічні реакції.Сонливість, головний біль і безсоння спостерігаються рідко.
Протипоказання. Гіперчутливість, фенілкетонурія, схильність докровотеч, тромбофлебіти, вагітність, годування груддю.
Передозування. У разі передозування лікування &ndash симптоматичне.
Особливості застосування. Не рекомендується для лікування хворих на діабет, а такождля використання в педіатричній практиці.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Збільшує всмоктування тетрациклінів, зменшує&ndash пеніцилінів і хлорамфеніколу.
Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеномувід світла місці при температурі нижче 30 °С.Термін придатності &ndash 2 роки

Характеристики
Производитель Synmedic
Страна производителя Индия
Напишіть свій власний відгук
Відгук для:Протекон таблетки п/о № 60